System pracy w internecie - kurs e-mailowy > Polityka prywatnościDzisiaj jest 9-12-2022 godzina 23:35:35

Polityka prywatności

Dane Osobowe

Do systemu pracy w internecie mogą zapisać się tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie! Przy rejestracji do mojego systemu wymagane jest podanie swojego imienia, nazwiska i adresu e-mail. Wymagam tylko tych danych, które są niezbędne do poprawnego działania systemu. Nie podanie wymaganych informacji zablokuje czynność, której te dane dotyczyły. Nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych oraz adresowych swoich użytkowników.

Rejestracja w firmach

Zapisywanie się do firm polecanych przeze mnie wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Za firmy(sprawdzone przeze mnie), do których zapiszesz się za pomoca mojego systemu, nie biorę odpowiedzialności (w przypadku, gdyby taka firma oszukała Cię w jakiś sposób).

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Wiadomości te będą dotyczyły nowych ofert zarobkowych polecanych przeze mnie. Może również zdarzyć się, że wyślę maila typowo reklamowego. Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych mojego systemu.

Uwagi Końcowe

Zastrzegam sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w momencie, kiedy uznam to za konieczne. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie zapisuj się do mojego systemu.